Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Příspěvky

Vzlet a pád pana B...

24. 6. 2012

Narozeninový dárek je třeba si užít aneb jak Baluu vypadl z letadla.

 

Geopadání 2012

19. 6. 2012

Bude nebo nebude? Tak aby ...

 

Trestidlo s briskem

24. 4. 2012

Tak kdo jste zvedavej na Trestidlo s briskem, tak ...
 

Geopadání 2011

10. 10. 2011

Náhradní zápis z valné hromady 5.10.2011

 

Dekadence za námi - krátké shrnutí pro ty, kteř í dnes nemohli - neplacená reklama pro ostatní

11. 11. 2010

Volfiho krátká reportáž z návštěvy nevšední výstavy.

 

Chci aby už bylo zítra

5. 11. 2010

 

Zápis z valné hromady lezecí sekce Patologteamu - GEOPADÁNÍ !!!

3. 11. 2010

Datum a místo konání: 3.11.2010, Mammut krátce po 21 hodině

 

Geopadání 2010

23. 9. 2010

  

Hola, hola, tam impresário a tiskový mluvka Pehta.

z titulu funkce tiskového mluvky mně připadla povinnost vyhotovit zápis z včerejšího plenárního zasedání (dále PZ) lezecí sekce ve vyhynulém srstnatém chobotnatci.

Datum čas a místo konání PZ: 22.9.2010, cca 22-23:20, Mammut

Účastníci: aktuálně přítomní členové Patolog Teamu a několik spřízněných nepatologických lezců

Body jednání:

1. Wand (tohoto bodu se tento zápis týkat nebude - ti kdo tam jedou vše podstatné vědí a ostatní netřeba obtěžovat informacemi které jim k ničemu nebudou)

2. GEOPADÁNÍ - úvodem tohoto bodu přednesl tiskový mluvka zprávu o aktuálním zájmu obecného kačerstva o tuto akci. Na Geojeseníkách, kterých se Pehta o víkendu zúčastnil byl spoustou lidí vznesen dotaz, zda a kdy Patolog team tuto akci letos opět uspořádá (někteří prý již začali trénovat...). Následovala volná diskuze přítomných k tomuto tématu, jejímž výsledkem bylo rozhodnutí tuto akci uspořádat. Po následné konzultaci s geokalendářem, srovnání časových možností jednotlivých účasníků PZ a zejména konzultaci obsazenosti centra Mammut s Liborem vzešel prakticky jediný vhodný termín pro tuto akci - NEDĚLE 12.PROSINCE 2010. Následovala opět volná diskuze přítomných k tématu (s několika odbočkami k bodu 1 PZ) a poté byla PZ ukončena.

Závěry a z toho vyplývající úkoly:

1. Tiskový mluvka vyhotoví zápis k informování těch kteří se PZ neúčastnili a těch co se sice zúčastnili, ale jejich duševní rozpoložení či vyšší konzumační limit vzbudil pochybnosti o schopnosti zapamatovat si co řekli a slyšeli.

2. GEOPADÁNÍ SE BUDE KONAT V NEDĚLI 12.PROSINCE 2010 - jako obvykle ve 3 turnusech, budeme chtít dopředu zálohy od účastníků a změníme systém registrace tak aby se nestalo že v Mammutu budou lidé hlásící se k eventu kteří neprošli registrací (systém navrhne a zpracuje Pehta, některé právní otázky pořeší Evuše s Filipem).

3. O příspěvek z fondů EU na tuto akci žádat nebudeme, bo jsme prošvihli termín pro podání přihlášek.

4. Po návratu z Wandu začne práce na přípravě listingu, tak aby co nejdříve mohl být event publikován (konkrétní osoba zodpovědná za tento bod zatím nebyla stanovena, projednány byly některé změny které by se v listingu měly objevit - pravidla chování na stěně, rizika a prohlášení o účasti na vlastní nebezpečí)

5. Účastníci PZ tímto žádají širokou Patologickou obec aby v nejbližším možném termínu sdělila zda a jak konkrétně je ochotna se podílet na přípravě a průběhu tohoto eventu (tj. zpráva typu chci/nechci pomoc s přípravou, přijdu od-do/nepřijdu pomoc na event a tam můžu sedět na recepci/starat se o děti/jistit/nosit občerstvení pro ostatní/rozveselovat ostatní/nasírat ostatní atp.)

6. Samozvaný a nikým nezvolený přípravný výbor v němž někteří členové ani netuší že jsou členy potom rozhodne o finálním rozdělení úkolů tak aby akce zdárně proběhla

Děkuji za pozornost a čas který jste věnovali pročtení tohoto zápisu a očekávám Vaše reakce

V Letňanech v Podještědí 23.9.2010 ve své posteli na notebooku zapsal

Pehta

Hola,hola

---

 

Utrechtská hlásná vol.1

15. 6. 2010

Lenka na výletě aneb malá bílá kočička trénuje malého bílého zajíčka v Holandsku.

 

When dreams come true...

15. 6. 2010

Třeštidlo se nezdá.